Lakosssági felhívás!
A rendkívüli meleg miatt a hulladékszállítók a megszokott időponttól korábban érkezhetnek a gyűjtési napokon, ezért kérjük, hogy a településen megszokott rend szerint helyezzék ki a hulladékgyűjtő edényzeteket
reggel 5:00 óráig.
A gyűjtést a naptár szerinti napon végzik, ebben nem lesz változás.
A megszokott időponttól eltérően korábban érkeznek, ezért szükséges, hogy a lakosság már a reggeli órákban a hulladékgyűjtő edényzetet kihelyezze.
Megértésüket köszönjük.