Lakosssági felhívás!

A rendkívüli meleg miatt a hulladékszállítók a megszokott időponttól korábban érkezhetnek a gyűjtési napokon, ezért kérjük, hogy a településen megszokott rend szerint helyezzék ki a hulladékgyűjtő edényzeteket

reggel 5:00 óráig

A gyűjtést a naptár szerinti napon végzik, ebben nem lesz változás. 

A megszokott időponttól eltérően korábban érkeznek, ezért szükséges, hogy a lakosság már a reggeli órákban a hulladékgyűjtő edényzetet kihelyezze. 

Megértésüket köszönjük.